Wnętrza dostosowane do Twoich potrzeb.
Indywidualizm, charakter, niepowtarzalność.

Projektowanie wnętrz

Realizuję kompleksowe projekty aranżacji wnętrz lub wybranych pomieszczeń począwszy od odpowiedniego doboru formy, kształtu, kolorystyki i materiałów, poprzez fachowe doradztwo aż do realizacji z nadzorem autorskim. Wykonuję zarówno projekty całościowe, plany pojedynczych pomieszczeń, takich jak kuchnia czy łazienka, metamorfozy wnętrz i home staging, jak również, wliczone w cenę usługi, projekty mebli oraz zabudów stałych. Dodatkowo proponuję wspólne wyjazdy do składów budowlanych połączone z fachowym doradztwem i pomocą w wyborze materiałów oraz wszelkich dodatków typu dekoracje i tkaniny. Wreszcie, w trosce o najwyższą jakość wszelkich działań, zapewniam asystę przy składaniu zamówień.

PROJEKTY WNĘTRZ MIESZKALNYCH

Przygotowuję projekty wnętrz mieszkalnych, mieszkań, domów oraz apartamentów od stanu surowego aż po wykończenie pod klucz. Realizuję jednak również projekty częściowe, na przykład zmiany lokatorskie na potrzeby deweloperów. Pamiętając, że kreuję przestrzeń życiową moich klientów podporządkowuję swój tok myślenia ich oczekiwaniom dążąc do uzyskania spójnego, funkcjonalnego wnętrza będącego możliwie jak najwierniejszym odwzorowaniem ich potrzeb.

PROJEKTY MIEJSC UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Aranżacje wnętrz użyteczności publicznej muszą być przede wszystkim dostosowane do ich przeznaczenia. Przy tym należy mieć na uwadze, że najczęściej mają one służyć dużej grupie ludzi, dlatego powinny być tak przystosowane, aby mogły z nich korzystać również osoby niepełnosprawne. W mojej pracy staram się uwzględnić wszystkie te kwestie nie zapominając przy tym o względach estetycznych, dzięki czemu uzyskuję projekty jednocześnie atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne.

PROJEKTY GABINETÓW I BIUR

Projektowanie biur oraz gabinetów polega w pierwszej kolejności na wykreowaniu wnętrz ergonomicznych i spełniających cały szereg rygorystycznych wymogów. Z drugiej strony nie należy jednak zapominać, że odpowiednio zaaranżowana przestrzeń przyczynia się do stworzenia właściwej oprawy dla oferowanych produktów lub usług. Wystrój wnętrza staje się więc narzędziem marketingowym uczestniczącym w budowaniu renomy i rozpoznawalności firmy, a tym samym jej sukcesu rynkowego.

PROJEKTY WNĘTRZ USŁUGOWO-HANDLOWYCH

Obiekty usługowo handlowe mają przede wszystkim zachęcać potencjalnych klientów swoim wystrojem i architekturą do zakupienia oferowanych dóbr. Dlatego projektując takie wnętrza przykładam szczególną wagę do wykreowania przyjaznej atmosfery oraz, odpowiednio manipulując barwą, światłem i przestrzenią, wpływania na odbiór wizualny towarów.

METAMORFOZY WNĘTRZ

Nie od dziś wiadomo jak duże znaczenie ma w naszym życiu aranżacja przestrzeni, zarówno tej biurowej jak i publicznej, dlatego, na życzenie klientów realizuję szybkie i efektowne metamorfozy. Uwzględniając przeznaczenie obiektu oraz preferencje jego użytkowników, za pomocą drobnych zmian staram się nadawać przestrzeni nowe, indywidualne cechy i jakości.

HOME STAGING

Wykonuję usługi z zakresu home staging, czyli podniesienia wartości nieruchomości przed sprzedażą lub wynajmem. Bazując na wieloletnim doświadczeniu proponuję proste, szybkie i ekonomiczne rozwiązania nakierowane na wyeksponowanie najmocniejszych stron domu czy mieszkania. Dzięki takim zabiegom nieruchomość będzie wyróżniać się na tle innych ofert, co przełoży się na większe zainteresowanie potencjalnych kupców oraz najemców i, tym samym, zapewni szybki zwrot zainwestowanych środków.

CO ZAWIERA PROJEKT?

Na każdy przygotowany przeze mnie projekt składa się pakiet rysunków technicznych oraz fotorealistyczna wizualizacja aranżacji w formie krótkiego filmu wykonanego w technologii 3D. Dodatkowo wykonuję projekty sufitów podwieszanych oraz mebli niestandardowych, dobieram kolorystykę i oświetlenie, a także sprzęty i pozostałe elementy wyposażenia.

NADZÓR AUTORSKI

Na prośbę klienta zapewniam nadzór autorski realizowany, w zależności od potrzeb, w formie pełnej lub wyrywkowej. W drugim przypadku o terminie moich wizyt na terenie budowy decyduje inwestor, kierując się bieżącą sytuacją i potrzebą. Celem tej usługi jest częściowe lub całkowite odciążenie zleceniodawcy z potrzeby czuwania nad realizacją prac i kompletne wdrożenie przygotowanego projektu.